Türkiye sohbet chat odaları


Türkiye’nin ev sevilen chat siteleri arasında bulunan kaptansohbet.com bay/bayan tüm ziyaretçilerine ücretsiz sohbet imkanı sunmaktadır. Her kesimden katılımcılarıyla 2002 yılından günümüze süregelen serüveniyle rakiplerinden farklı alt yapısı ve hergün kendini geliştiren teknik ekibiyle sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli chat odası deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Sistem içerisinde bulunduğunuz her anın dolu dolu geçmesini gaye edinen ilkesiyle, “kaptansohbet.com ettirir” sloganını kullanmaktadır.

Mobil Sohbet

Her gün bir adım öteye taşınan teknolojik devrimler beraberinde mobil chat sistemini getirmiştir. Her alanda mobil dünyaya taşınan sanal platformlar sohbetci farkıyla sizlere bedava sunulmaktadır. iOS veya Android ayrımı olmadan tüm arama motorlarından mobil sohbetci araması yaparak sohbete dahil olabilirsiniz. Android tabanlı cihazlar için mobil uygulama indirerek chat sitesi uygulaması edinebilirsiniz. Kendinize sosyal bir uğraş ve hoşça vakit geçirmek için bir yer arıyorsunuz; o yer bu yer https://www.kaptansohbet.com
Tüm dünyayı saran Twitter ve Facebook  çılgınlığından sonra  İRC bittimi diye bir soru akla geldi.Çünkü insanlara sorduğunuz zaman nerdesin diye.Ya twitter yada facebbok ta olduklarını söylüyorlar. O zaman insanın aklına şu geliyor madem herkes sosyal paylaşım ağlarında İRC ler neden halen bu kadar kalabalık ? Her geçen gün eklenen bir sohbet sitesi varken  bu neyin bitmesi.Buradan da anlayacağınız gibi aslında biten hiç bir şey  yok.Sadece  o şekilde insanlara yansıtılmaya çalışılan bir durum mevcut.Ne dünya da neden Türkiye de İRC  bitmedi ve bitemez.Çünkü hiç bir sosyal paylaşım sitesi İRC’nin verdiği keyfi kullanıcıya sağlayamaz.Hatta mukayese bile edilemez.


Etiketler : , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

google-site-verification: google25a33fa579ce07d4.html