Magazin haber


yilbasinda-tatile-giden


YILBAŞI TATİLİ İÇİN YURT DIŞINI TERCİH EDEN ÜNLÜLER
31 Aralık 2018 Pazartesi
Yılbaşında birçok ünlü Atatürk Hava limanında görüntülendi. İşte! konser ve tatil için yurt dışına uçan ünlü isimler…1
İrem Sak
Normalde Londra’da yaşayan ancak “Börü” filminin galası için İstanbul’a gelen Murat Arkın, “İstanbul’a gala için geldik, 12 saat kaldık, şimdi Londra’ya geri dönüyoruz” açıklaması ile Londra uçağına doğru yol aldı.
3
Hale Soygazi ve Eşi Murat Belge
“Süt Kardeşler”, “Vurun Kahpeye” gibi yapımlarla aklımızda kalan Yeşilçam’ın güzel oyuncusu Hale Soygazi ve eşi Murat Belge Paris’e tatil için gitmeden önce objektiflere böyle yansıdılar.
4
Hacı Sabancı ve Sevgilisi Nazlı Kayı
Yılbaşı tatilin Londra’da geçireceğini söyleyen Hacı Sabancı, hava limanında gazetecileri gördüğünde oldukça panikledi ve hızlı bir şekilde soruyu cevapladıktan sonra içeri girdi.
5
Zeynep Beşerler ve Eşi Emir İçgören
Zeynep Beşerler, eşi ve oğluyla yılbaşı tatilini yurt dışında geçirecekler kervanında. Ailecek geçirecekleri tatillerinin rotası ise İsviçre Alpler. “Yazın denizde geçti kışın da kar tatili yapıyoruz” açıklaması ile de tatillerinin rutininden bahsetmekten kaçınmadı.
6
İzzet Yıldızhan ve Oğlu
Kıbrıs’a sıklıkla gidip gelen İzzet Yıldızhan, “Kıbrıs’ta sahne alıyorum, hem de Lefkoşa’da yapımı süren ortağı olduğum otelimi de kontrol edeceğim” açıklamasında bulundu. Kıbrıs’a gitmişken iki işine de halledecek olan ve oğluyla bir seyahate çıkan Yıldızhan, “Gectiğimiz yıl çok kötü geçti, yeni yıldan daha umutluyum” sözleri ile geçtiğimiz yılı da değerlendirdi.
7
Oyuncu arkadaşı Selin Şekerci ile yurt dışı seyahatleri için yurt dışını tercih eden bir diğer isim Berrak Tüzünataç. Eski sevgilisi Birkan Sokullu ile ilgili barışma sorularını cevapsız bırakan Tüzünataç, “Ben bu konular hakkında ne zaman konuştum ki, habere Atina’ya gidiyor yazın” diyerek özel hayatı hakkındaki sorulara noktayı koydu.
8
Kenan Doğulu ve Eşi Beren Saat
Selin Şekerci ve Berrak Tüzünataç
Ünlü çift yurt dışına Avrupa’da değil Asya’da girmeyi planlıyor. Sri Lanka yolculuğu için Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen Beren Saat ve Kenan Doğulu, uzun zamandır istedikleri Sri Lanka seyahatlerini 1 hafta sürdürdükten sonra projeler için kolları sıvayacaklarını ifade ettiler. www.kaptanssohbet.com


Etiketler : , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

google-site-verification: google25a33fa579ce07d4.html