Gönül Sohbet mobil chat


özel, muhabbetler,Seviyeli

Gönül Sohbet mobil chat ücretsiz sohbet Gönül Sohbet aslında istenen kahvedir,ama kahve bahane olsun tatlı tatlı sohbet etçez gibilerinden gidilecek komşu kandırılır böylece yapacağı kahveyi zewkle isteyerek yapar,yoksa uyanığımızın canı kahve istemekte ama üşenmekte veya tam kıvamı tutturamamaktan başkasına yaptırmanın yollarını aramaktadır..Gönül sohbet klasik sohbet sitelerinden farklı olarak kullanıcılarına sunduğu tüm hizmetleri hiçbir ücret almadan, üye olmanıza gerek duymadan sunar. Amacımız yeni insanlarla tanışmak, mutlu, huzurlu, ilişkiler kurmak isteyen herkesi bir arada toplayıp birbirleri ile tanışmasına yardımcı olmaktır.Web sitemizde pek çok güvenlik ve gizlilik önlemleri bulunmaktadır. Gönül sohbet kişisel hiç bir verinizi kayıt altına almaz, yaptığınız özel görüşmeler hiçbir kullanıcı tarafından paylaşılamaz, okunamaz.Gönül sohbet kullanıcıların isteklerine önem verir. Kullanımı daha kolay sohbet ortamı sunmak için sizden gelen tüm önerileri dikkate alarak gerekli değişiklikleri yapar.Web sitemize Türkiye’den ve diğer ülkerden giriş yapan kullanıcılarımız için şehir odalarımız bulunmaktadır. Bulunduğunuz şehirin odasına girerek bulunduğunuz şehirde yaşayan kullanıcılarımız ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.Gelişen teknoloji ile internetten bir an bile kopmuyoruz. Yanımızdan hiç ayırmadığımız mobil cihazlar ile her an tüm dünya ile etkileşim halindeyiz. Gönül sohbet  gelişen teknolojiyi takip ederek mobil cihazlardan kolaylıkla erişebiceğiniz, esnek ve kolay kullanımı olan arayüzü ile sohbet keyfinizi yarım bırakmadan istediğiniz zaman sohbet odalarına erişmenizi sağlayacak alt yapıya sahiptir.Klasik sohbet sitelerinde bulunan mesaj gönderip alırken aradan geçen zamanı ortadan kaldırdık. Gönül sohbet kullanıcılarına yanlızca çevrimiçi kullanıcılarını sohbet odalarında listeler.Para için değil insanlık için yaptık. Hiçbir kullanıcıdan hiçbir ücret talep etmeden, mesajlaşma sınırı olmadan doyasıya sohbet edebilirsiniz.Dostsuz insanlar en yoksul insanlardır.Sevgiden mahrum büyüyenler,sevilmeyenler,sevmeyi de bilmezler. Araştırmacı gazeteci yazar İsmail Zubari, Samandağ’ın kahvehane kültürüne dair yaptığı gözlemleri ve özellikle Adını Samandağ’dan alan Pinaki oyunuyla ilgili yerinden edindiği bilgileri siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
“ Gönül ne kahve ister, ne kahvehane Gönül sohbet ister, kahve bahane (Anonim)”
“ Ey Vasi; senin şu merakın yüzünden nelere katlanıyorum biliyor musun? Yaz kış, yağmur çamur demeden koşturmak zorunda kalıyorum. Sanki bana dertmiş gibi. Haa, bir de memnun olsan gam yemeyeceğim. Şunu da anlat, bunu da anlat diye diye beni çok yoruyorsun. Bak sana ne diyeceğim. Samandağ’a çok meraklıysan gel burada yaşa. Sana yarenlik edecek yaşlılar bulurum. Ben de senin uzun dilinden kurtulmuş olurum.
Şimdi de benden kahve kültürünü anlatmamı istiyorsun. Şuna oyun kültürü desek daha doğru olmaz mı? Neyse, oyun deyince top falan geliyor insanın aklına. En iyisi Samandağlılar kendi aralarında nasıl vakit geçiriyorlar, sohbet ederken ne oynuyorlar, ilginç bir oyun çeşitleri var mı? Bu konuyu anlatayım sana.
Aslında bir süredir bunu gözlemliyordum. İnsanlar bir araya gelme, sohbet etme ve çeşitli oyun araçlarıyla vakit geçirerek günün yorgunluğunu, hayatın stresini azaltma ihtiyacını nasıl hallediyorlar? Öyle ya; her köyde bir veya birkaç kahvehane yok mu? Şehirlerde de azımsanmayacak sayıda kahvehaneler var. Gerçi son yıllarda batı kültürünün etkisiyle cafeler mantar gibi türediler. Ancak geleneksel olarak kahvehanelerin yerini tutamazlar. Oralara genellikle gençler gidiyor. Fast food dediğimiz ayaküstü atıştırılan obezite müsebbibi yemekler ve yanında cola türü sağlıksız içecekler tüketiliyor. Kahvehaneler öyle mi ya. Eski deyimle kıraathanelerde daha sıcak ve samimi bir ortam var. Buraların müdavimleri genellikle orta yaş ve üstü insanlar.
Kıraathanelerde sadece oyun oynanmaz. Burada memleket sorunları, iş ve siyaset her konu konuşulur. Herkes kendine uygun bir masa bulur, oyununu oynar ve sohbet eder. Gönül Sohbet mobil chat ücreetsiz sohbet


Etiketler : , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

google-site-verification: google25a33fa579ce07d4.html