Gerçek sohbet


Gerçek Sohbet, Bilinçsizce hareket eden birçok insanın başına kötü olaylar gelmiştir hatta yuvalarının bile dağıldığını görmüşüzdür. Para sonuçta kolay kazanılan bir şey değildir. Bir birikim yaparsınız hayaller kurarsınız bir gün bir siteye girersiniz ve her şeyinizi kaybedebilirsiniz. Bilinçli internet kullanımı bu nokta oldukça önem kazanıyor. Sonuç olarak bizler tavsiyemizi yaptık bu söylediklerimiz sadece sohbet siteleri için değil tüm siteler için geçerlidir lütfen dikkatli olunuz.

Gerçek bir Sohbet odasında bay ve bayanlarla kim sohbet etmeyi istemezki ? Biz sizlere gulchat olarak gerçek kullanıcılar ile gerçek bir sıcak bir sohbet etmeyi talep ediyoruz. Eğer ciddi bir biçimde internet kullanıyorsanız sürekli olarak alışkanlık haline geldiyse bu durum. Sizin diğer insanlardan daha fazla dikkat ederek interneti kullanmanızda yarar vardır.

 Konuşuyoruz bolca konuşuyoruz ama, boşmu dolumu karşımızdaki bizi dinliyenler ne kadar konuşmada başarılı olduğumuzu yargılıyorlar. O kadar önemli’ki düşüncelerimizi anlatmak istediklerimizi bizi dinliyenlere aktarmak. Ve bir o kadar da Ustalık işiki ağzımızdan çıkan cümlelerle kendimizi onlara tanıtıp sevdirmek. Dikkatli net kelimelerle cümleler ortaya dökmekte bir o kadar zor. Siz bakmayın öyle etrafda paldır küldür konuşanlara, hani biz onlara “Boşboğaz” derizya, çok boşboğazdırlar. Lafların nereye gittiğini ve karşımdakine saygısızlık ettimmi diye düşünmeden konuşurlar. İnsan biraz konuşurken 2 düşünüp bir söyliyecek, ben bunu söylüyorum ama, doğru cümle kullandımmı yoksa yanlışmı anlaşılırım diye kendini frenlemeli.

Özellikle arkadaşlık ve sohbet sitelerini yoğun olarak kullanıyorsanız bu yazıyı dikkate almanızda yarar vardır. Kişisel bilgilerini isteyen sitelerden uzak durun ve asla bilgilerinizi o siteye yazmayın bir paylaşım da bulunmayın. Biliniz ki o siteler paravan olarak kurulmuşlardır yani belirli bir kitleye hizmet etmek yerine geçici olarak kurulmuştur ve sizlerin bilgilerinizi alıp başka yerlerde sizi zora sokacak şekillerde kullanmak suretiyle açılmış yerlerdir.

Sizlerde gerçek userlerle gerçek bir sohbet etmek istiyorsanız gulchat Gerçek Sohbetodalarında sohbetin tadını çıkartmaya bir kezde bizimle denemeye ne dersiniz? seviyeli sohbetin siz degerli arkadslarımızla bulsutugu bu sıcak ortamda en güzel sohbetlerin yapılacagı ve en güvenlir sitesi https://kaptansohbet.com


Etiketler : ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

google-site-verification: google25a33fa579ce07d4.html