bingöl sohbet


bingöl sohbet Olarak Hizmete Girmiş Bulunmaktayız  Siz Değerli Bingöllü Kullanıcılarımıza Hayırlı Olsun Sizlerin Destekleriyle Daha  iyi yerlere Geleceğiz  Sizlerin Destekleriyle Her Zaman En iyi Yerde Olacağımıza Yürekten İnanıyoruz. Sizlere En iyi Hizmeti Verebilmek için Çalışıyoruz Sizlerinde Destekleriyle Daha iyi Olacağız     Sizlerin Destekleriyle Hep İleriye Gideceğiz. Sizlerin Destekleri Bizi Her Zaman En Tepeye Taşıyacaktır.

Bingöl Sohbet :  Bingöl Doğu Anadolu Bölgesinde Yer Alan Bir İldir. Nüfusu 250 bin Civarıdır.  Bu Nüfusun %64 gibi bir Ortalaması Şehirde Yaşamaktadır. İlin Yüz Ölçümü 8 Bin Metre Karedir.  ilde Kilometre başına 34  kişi Düşmektedir.  ilde yıllık Nüfus Artışı %0.89 olmuştur. Bingöl De En Meşhur Şeyler Olarak İlk Akla Gelenler,  YÜZEN ADA,  KÖS TERMAL TURİZM MERKEZİ,   GÜNEŞİN DOĞUSU,  DOKUMACILIK,ÖRGÜCÜLÜK,GÖMME,AYRAN ÇORBASI,TUTMAÇ ÇORBASI, Gibi Çok Güzel şeyler Bulunmaktadır.

Bingöl Sohbet  Sizler için her Zaman En iyi Hizmeti Vermektedir.   Ve Sizlere En iyi Sohbet Ortamını Sunmaktadır. Siz üyelerimize En iyi Hizmeti Vermekten Gurur Duyuyoruz.

ilçeleri ise : MERKEZ,ADAKLI,GENÇ,KARLIOVA,KIĞI,SOLHAN,YAYLADERE,YEDİSU

Bingöl Sohbet :  Kışları Soğuk Yazları Sıcak Geçer  Geçim Kaynakları Genelde Hayvancılık olup Arıcılık  Ormancılık Madencilik  ve Genel Ticarettir.  El Yapımı Sanatı   Halıcık Oymacılık Gibi  El Sanatları Bulunan Bingöl de  Kış Soğuk  Ve Dondurucu Geçtiği İçin  Kışlık El örgüleri Çorap Gibi Şeyler Kadınlarında Daha Sık Yapılmaktadır.  Topraktan  Yapım olarak Çömlek    Tandır Gibi Şeylerde Meşhurdur   Bingöl de  Telefon İletişim    Gazete  Okuma Kitle İletişimi Ayrıca  4 adet özel Radyosu  Yerel Televizyonu Yoktur. TRT Televizyon Dahil olmak üzere  11 özel Televizyon yayınları izlenmektedir.  Bu Şirin Memleketimiz Bingöl  Halkına Yakışır Bir Sohbet Ortamı Yapmaktan Gurur Duyuyoruz  Saygılarımızla.https://kaptansohbet.com


Etiketler : , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

google-site-verification: google25a33fa579ce07d4.html